Veilingen - Studio Kontrabas
1041
page-template-default,page,page-id-1041,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.2.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Veilingen

Naast onze talrijke acties hebben we terug een heleboel veilingen te, euh, veil dankzij enkele gulle weldoeners.

Bekijk hieronder alle veilingen die reeds acties zijn. Klik op de afbeelding om naar de eBay-pagina te gaan!

team_image
Giovanni Seynhaeve

Giovanni Seynhaeve leert uw kinderen blokken!

team_image
Luchtdopen Ciers

Ga van de grond met een duo ballonvaart geschonken door Ciers en Chiro Mandelburcht!

team_image
Camping Gizmo

3-daags verblijf in de pittoreske Auvergne. Prachtige streek om met de moto te rijden of een wandeling te doen met de hond.

team_image
Yves Lampaert

Na Binche verovert Yves Lampaert ook jullie kleerkast!

team_image
Jeugdverenigingen Ingelmunster

Een fuif missen is gewoon onmogelijk met dit fuifpakket!

team_image
Cultuurverenigingen Ingelmunster

Cultuur snuiven is nog nooit zo makkelijk geweest!

team_image
Robbe Vandekerckhove

pizza? Pizza?? PIIZZZAAAAAAAAA!!!!!

team_image
Marleen Demeester

Marleen Demeester creëerde een keramisch kunstwerk!

team_image
Fijnkost

Naast fijnkost in je keuken, nu ook Fijnkost in je woonkamer!

team_image
Taste Of Melo

Eten kan je bijzonder goed, maar koken niet? Taste Of Melo to the rescue!

team_image
Jan Tyberghien

team_image
Marleen Demeester

Papier-maché en Marleen Demeester gaan samen als water en papier-maché.

team_image
Rubus & De Witte Lelie

Weeral bloemen vergeten voor je lief? Nee hoor, je hebt een abonnement!

team_image

team_image
zes idioten en een draaitafel

Geen echte DJ beschikbaar? Geen nood!

team_image
De Burgemeester

High in the sky voor een heerlijke brunch op één van de mooiste plekken van Ingelmunster.

team_image
Marc Tack

Met deze elektrische fiets rijd je het land rond en kom je voortaan altijd op tijd!